GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 5624635
nr 562 4635
Servisdelar
c:a 30-del, Rörstrand 1800-tal
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 januari 2009
kl 17:25:10
150 kr
200 kr
800 kr
350 kr
450 kr
550 kr
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
950 kr
6